87613+665760:95 + (500200-469937) * 103=

+3
Ответы (2)
  1. 13 мая, 06:23
    0
    500200-469937=30263

    30263*103=3117089

    665760/95=7008

    87613+7008+3117089=3211710
  2. 13 мая, 07:17
    0
    87613+665760:95 + (500200-469937) * 103=3211710