Решите ... 753*5:70+1=?

+4
Ответы (1)
  1. 6 января, 03:32
    0
    753 * 5 : 70 + 1 = 3765 : 70 + 1 = 53 55/70 + 1 = 54 55/70 = 54 11/14.