Периметр прямокутника становить 42 см, довжина - 15 см.

яка ширина прямокутника?

+3
Ответы (1)
  1. 16 сентября, 13:36
    0
    15*2=30 см - 2 ширины

    42-30=12 см - 2 длины

    12:2=6 см - длина

    проверяем

    (6+15) * 2=21*2=42