Довжина прямокутника становить 18 дм, а ширина - на 8 дм менша. Яка площа прямокутника?

+4
Ответы (2)
  1. 26 ноября, 21:33
    0
    18-8=10 см ширина

    S=18*10=180 см²
  2. 26 ноября, 21:37
    0
    1) 18 - 8 = 10 (дм) - ширина

    2) 18 · 10 = 180 (дм²) - площадь

    Ответ: 180 дм².