852004 - (4560+27540:5)

+5
Ответы (1)
  1. 19 апреля, 09:58
    0
    852004 - (4560+27540/5) = 841936

    1) 27540/5=5508

    2) 4560+5508=10068

    3) 852004-10068=841936