Решите 8/15 + 3/10 =

2/3 - 1/15

+2
Ответы (1)
  1. 8 мая, 20:44
    0
    8/15 + 3/10 = 16/30+9/30 = 25/30 = 5/6

    2/3 - 1/15 = 10/15 - 1/15 = 9/15 = 3/5