17800 - (9753-8009) = ?

26300 - (5607+9355) = ?

320+80*2=?

888:3:8=?

+3
Ответы (1)
  1. 9 апреля, 11:32
    0
    17800 - (9753-8009) = 16056

    26300 - (5607+9355) = 11338

    320+80*2=480

    888:3:8=37