На двох кущах сидило 10 металикив. коли на перший прилетило ще 4, то на обох кущах металикив стало поривну. скилки метал. було на кожному кущи спочатку?

+5
Ответы (2)
  1. 2 ноября, 05:50
    0
    X+y=10

    x+4=y

    y=10-x

    x+4=10-y

    2x=14

    x=7

    y=3

    На одном было 3, а на другом было 7
  2. 2 ноября, 06:57
    0
    1) 10+4=14 металикив - всього.

    2) 14:2 = 7 металикив - на кожному кущи зараз.

    3) 7-4=3 металикив - було на першому кущи.

    Видповидь: 7 и 3 металикив було.