49165*4 (27714:3+22685:5) * 100

+4
Ответы (1)
  1. 16 июня, 17:28
    0
    1) 27714:3=9238

    2) 22685:5=4537

    3) 9238+4537=13775

    4) 13775*100=1377500

    5) 49165*4=196660

    6) 196660*1377500=2.7089915 Е11