4 26/57 - (8 19/57-8 45/57) = ответ

+5
Ответы (1)
  1. 4 марта, 23:37
    0
    4 26/57 - (8 19/57 - 8 45/57) = 4 26/57 - (- 26/57) = 4 26/57 + 26/57 = 4 52/57