5 8/33-4 18/33+15 28/33 = какой ответ

+3
Ответы (1)
  1. 15 мая, 07:40
    0
    5 8/33-4 18/33+15 28/33=

    1) 5 8/33-4 18/33=4 41/33-4 18/33=23/33

    2) 15 28/33+23/33=15 51/33=16 18/33=16 6/11