4 * (1 3/4x+1 1/2) = 10,9

+5
Ответы (1)
  1. 21 марта, 23:16
    0
    1 3/4x+1 1/2=10.9/41 3/4x+1 1/2=2.7251 3/4x=2.725-1.51 3/4x=1.225x=1.225/1.75

    x=0.7