30/138=

46/86=

104/296=

63/333=

38/74=

116/164=

+2
Ответы (1)
  1. 8 марта, 10:39
    0
    30/138=0.217

    46/86=0.535

    104/296=0.351

    63/333=0.189

    38/74=0.514

    116/164=0.707