Вычислите: 8,25 : 1,1 - (3 - 2,8 * 3/7) : 0,6?

+1
Ответы (1)
  1. 22 июня, 03:50
    0
    8,25:1,1 - (3-2,8.3/7) : 0,6=

    =7,5 - (3-0,4.3) : 0,6=7,5 - (3-1,2) : 0,6=

    =7,5-1,8:0,6=7,5-3=4,5