800-250+130:5x2

900-348:4x6

696-612:6:3

+3
Ответы (1)
  1. 19 февраля, 11:48
    0
    1) = 550+52=602

    2) = 900-87*6=900-522=378

    3) = 696-102:3=696-36=660