3) 4,4y-3• (8-3y) = 5,4y+4

Помогите

+3
Ответы (2)
  1. 19 ноября, 11:54
    0
    4,4 у-24+9 у=5,4 у+4

    4,4 у-5,4 у+9 у=4+24

    8 у=28

    у=3,5
  2. 19 ноября, 13:16
    0
    4,4y-3 (8-3y) = 5,4y+4

    4,4y-24+9y=5,4y+4

    8y=28

    y=3,5