286996: (1010-553) + 154368:324

+3
Ответы (2)
  1. 16 июля, 09:04
    0
    1) 1010-553=457

    2) 286996:457=628

    3) 154368:324=476,44444444

    4) 628+476=1076

    Ответ: 1076
  2. 16 июля, 09:58
    0
    1) 1010-553=457

    2) 286996/457=628

    3) 154368/324=476,5

    4) 628+476,5=1104,5