286996: (1010-553) + 164268:324

+2
Ответы (1)
  1. 17 декабря, 18:07
    0
    286996: (1010-553) + 164268:324 = 1135

    1010-553=457

    286996:457=628

    164268:324=507

    507+628=1135

    Ответ: 1135