Вычислите: 5 6/13 + (10 12/1 З-2 З/1 З)

+4
Ответы (1)
  1. 23 июня, 23:16
    0
    5 6/13 + (10 12/13-2 3/13) = 5 6/13+8 9/13=13 15/13=14 2/13