Обчислити зручно:

12,36*1,39+1,11*12,36-2,5*4,36

+2
Ответы (1)
  1. 19 июля, 14:15
    0
    12,36 * (1,39+1,11) - 2,5*4,36=12,36*2,5-2,5*4,36=2,5 * (12,36-4,36) =

    =2,5*8=20