Докажи по действиям

7*2 (281-156) - 6*136:5=

+3
Ответы (1)
  1. 25 января, 07:42
    0
    (281-156) = 125

    7*2=14

    14*125=1750

    6*136=816

    816/5=163,2

    1750-163,2=1586,8