90,09 - (87,44 - (12,85+3,9) + 0,981)

+5
Ответы (1)
  1. 11 сентября, 07:42
    0
    1) 12,85+3,9=16.75

    2) 87.44-16.75=70.69

    3) 70.69+0.981=71.671

    4) 90.09-71.671=18.419