сократите дробь.

980/12

212/468

144/171

140/182

241/234

648/954

783/981

455/910

143/429

137/822

+1
Ответы (1)
  1. 27 мая, 12:01
    0
    980/12 = 245/3

    212/468 = 53/117

    144/171 = 16/19

    140/182 = 10/13

    241/234 =

    648/954 = 36/53

    783/981 = 87/109

    455/910 = 1/2

    143/429 = 1/3

    137/822 = 1/6