Асханага 48 кг ун акелинди самса писиру ушин алтыдан бир болиги жумсалды канша кг ун калды

+2
Ответы (2)
  1. 12 ноября, 19:18
    0
    48:6=8

    Жауабы: 8 кг кг калды
  2. 12 ноября, 19:24
    0
    48-1/6=287/6=47.83 кг ун калды