Бир кунде мектептин асханасында 210 токаш, одан 30 самса артык сатылады. Бир кунде асханада барлыгы неше токаш жане самса сатылды? Ал еки кунде ше?

+3
Ответы (1)
  1. 24 декабря, 06:53
    0
    210+30=240+210=450*2=900