Темиржол вокзалынын кассасында 2000 билет сатылды. Онын 278-и жалпы вагонга, одна 3 ЕСЕ артык плацкарт вагонга, калганы купеге сатылды. Купеге барлыгы неше билет сатылды?

+4
Ответы (1)
  1. 20 декабря, 02:05
    0
    278*3=834 билет

    834+278=1112 билет

    2000-1112=888 билет

    ж: 888 билет