Дукенде 12 корап турли тусти карандаш жане одан 3 есе артык жай карандаш сатылды. барлыгы неше корап карандаш сатылды?

+2
Ответы (1)
  1. 9 января, 10:24
    0
    Тусти-12 к

    Жай-?,3 есе артык

    1) 12*3=36 (к) - Хай

    2) 36+12=48 (к) - барлыгы