Упростите выражения

А) 5 х+3 у-2 х-9 у

Б) 2 (3 а-4) + 5

В) 3 а-2 а-4+а+1

Г) 4 (3b+2) - 2 (2b-3)

2. Решите уравнение

4 (2-3 х) + 7 (6 х+1) - 9 (9 х+4) = 30

+5
Ответы (1)
  1. 6 июля, 03:13
    0
    А) 5x+3y-2x-9y = 3x-4y

    Б) 2 (3a-4) + 5 = 6a-8+5 = 6a-13

    В) 3a-2a-4+a+1 = а-3

    Г) 4 (3b+2) - 2 (2b-3) = 12b+8-4b+6 = 8+8-6 = 10

    2. 4 (2-3x) + 7 (6x+1) - 9 (9x+4)

    8-12x+42x+7-81x-36

    8+7-36 = 81x+12x

    21 = 51x

    x = примерно 2,4