Выполни умножение рассуждай вслух 7*14 8*12 3*17 6*13 4*24 9*11 5*18 2*37

+1
Ответы (2)
  1. 12 августа, 05:01
    0
    98 96 51 78 96 99 90 74
  2. 12 августа, 06:09
    0
    9*14=7*10+7*4=98

    8*12=8*10+8*2=96

    3*17=3*10+3*7=51

    6*13=6*10+6*3=78

    4*24=4*20+4*4=96

    9*11=9*10+9*1=99

    5*18=5*10+5*8=90

    2*37=2*30+2*7=74