Решите уравнения

а) 1800-17 х=1562

б) 48 у-25 у=437

+4
Ответы (2)
  1. 21 декабря, 07:58
    0
    1800-17x=1562

    1800-1562

    238

    238/17=14

    1800-17*14=1562
  2. 21 декабря, 08:25
    0
    1800-1562 = 17x

    17 х = 238

    х = 238/17

    х = 14

    48 у - 25 у = 437

    23 у = 437

    у = 437/23

    у = 19