10000+200-100+459+3000+400-300=

+3
Ответы (1)
  1. 11 сентября, 12:03
    0
    10000+200-100+459+3000+400-300=

    = (10000+3000) + (200+400) - (100+300) + 459=

    =13000+600-400+459=

    =13000+600 + (459-400) =

    =13600+59=

    =13659