Сократите дробь 3 х-6 у/Х^2-4 ХУ+4 у^2

+2
Ответы (1)
  1. 23 октября, 16:35
    0
    3 х-6 у/х²-4 ху+4 у²=3 (х-2 у) / (х-2 у) ²=3/х-2 у