38243-5769+412*46-18144:56:36

+2
Ответы (1)
  1. 17 июля, 16:34
    -2
    412*46 = 18952

    18144:56:36 = (324:36) = 9

    5769+18952 = 24721

    38243 - 24721 = 13522

    13522-9=13513