Решите: 2 7/15+3 13/15, 4 8/12+2 6/12,

+1
Ответы (1)
  1. 4 июля, 04:58
    0
    1) 2 7/15+3 13/15=5 20/15=6 5/15=6 1/3; / / / 2) 4 8/12+2 6/12=6 14/12=7 2/12=7 1/6