х^2+у^2=5 у^2+у=2 решить систему

+3
Ответы (1)
  1. 10 марта, 19:00
    0
    X^2 + y^2-5-y^2+y+2=0 X^2-3+y=0 X^2+y=3 X^2 = y-3 X=Корень из y-3