1) 15 у-8 у=714 9 ч+ч=500 10 х+х=702 6 х+3 х-х=6400 6 у+2 у+25=65

+2
Ответы (1)
  1. 11 февраля, 14:32
    0
    15y-8y=714

    7y=714

    y=714:7

    y=102

    9x+x=500

    10x=500

    x=500:10

    x=50

    10x+x=702

    11x=702

    x=702:11

    x=63 9/11

    6x+3x-x=6400

    8x=6400

    x=6400:8

    x=800

    6y+2y+25=65

    8y=65-25

    8y=40

    y=40:8

    y=5