Решите (7/12-1/3) •16/19=

+3
Ответы (1)
  1. 2 марта, 03:37
    0
    (7/12 - 1/3) * 16/19 = (7/12 - 4/12) * 16/19 = 3/12 * 16/19=3/3 * 4/19=4/19