8 у-3 (2 у-3) равно 7 у-2 (5 уплюс8) ;

+3
Ответы (2)
  1. 1 апреля, 10:42
    0
    8 у-3 (2 у-3) равно 7 у-2 (5 уплюс8) ; 8 у-6 у+9=7 у-10 у-16; 2 у+3 у=-16-9; 5 у=-25; у=-25:5; у=-5;
  2. 1 апреля, 12:33
    0
    8y-6y+9=7y-10y-16

    8y-6y-7y+10y=-16-9

    5y=-25

    y=-5