583-3.193+5-8+89178:178=

+5
Ответы (1)
  1. 21 мая, 01:58
    0
    583-3,193+5-8+89178:178=1077,807

    1) 89178:178=501

    2) 583-3,193=579,807

    3) 579,807+5=584,807

    4) 584,807-8=576,807

    5) 576,807+501=1077,807