А) 2a-3b-5a + 7d б) 4 * (3x-y) - 5 * (x+y)

+3
Ответы (2)
  1. 22 февраля, 12:13
    0
    А) 2 а-3b-5a+7d=-3a-3b+7d

    б) 4 * (3 х-у) - 5 * (х+у) = 12 х-4 у-5 х-5 у=7 х-9 у
  2. 22 февраля, 12:41
    0
    А) 2a-3b-5a+7d=-3a-3b+7d = - 3 (a+b) + 7d

    b) 4 * (3x-y) - 5 * (x+y) = 12x-4y-5x-5y = 7x-9y