Найди x пропорции 36_х - з=54/3

+1
Ответы (1)
  1. 3 декабря, 22:19
    0
    36/х-3=54/3 54 (х-3) = 36*3 54 (х-3) = 108 х-3=108/54 х-3=2 х=5