Пример 1536300:900 * (56484:523) - (7125-0:4726) * 248:62+3005*0

+1
Ответы (1)
  1. 16 января, 23:58
    0
    1536300:900 * (56484:523) - (7125-0:4726) * 248:62+3005*0=184356

    1) 56484:523=108

    2) 0:4726=0

    3) 7125-0=7125

    4) 1536300:900=1707

    5) 1707*108=184356

    6) 0*248=0

    7) 0:62=0

    8) 3005*0=0

    9) 184356-0=184356

    10) 184356+0=184356