123 - (156*4) 567:7+90-98*133-120

+4
Ответы (1)
  1. 4 июля, 22:34
    0
    123 - (156*4) * 567/7+90-98*133-120 = - 63485

    1). 156*4=624

    2). 567/7=81

    3). 624*81=50544

    4). 98*133=13034

    5).123-50544=-50421

    6).-50421+90=-50331

    7). - 50331-13034=-63365

    8). - 63365-120=-63485