Вычислите. 879*170:34+2830*47:283

+1
Ответы (1)
  1. 5 июня, 17:15
    0
    1) 879*170=149430

    2) 149430/34=4395

    3) 2830*47=133010

    4) 133010/283=470

    5) 4395+470=4865