2,45 * (m-8,8) = 4,41

+3
Ответы (1)
  1. 2 ноября, 04:37
    0
    2,45 * (m-8,8) = 4,41

    m - 8,8=4,41 / 2.45 = 1.8

    m = 1.8 + 8.8 = 10.6

    m = 10.6