Решите уравнение:

х-умножить ...

(у+4) х5-2=9+4 у+9.

+5
Ответы (1)
  1. 25 марта, 05:46
    0
    5 у+20-2=9+4 у+9 5 у-4 у=9+9-20+2 у=0