система урав 8 х-3 у=7, 3x+у=9

+3
Ответы (1)
  1. 24 октября, 01:17
    0
    8 х-3 у=7

    3x+у=9

    у=9-3 х

    8 х-3 (9-3 х) = 7

    8 х-27+9 х=7

    17 х=7+27

    17 х=34

    х=2