194815+206*376200:405-193-50 * (48600:8) =

+3
Ответы (1)
  1. 1 июля, 08:24
    0
    194815+206*376200:405-193-50 * (48600:8) = 82223, (1)

    48600:8 = 6075

    6075*50=303750

    206*376200=77497200

    77497200 : 405 = 1911351, (1)

    194815 + 1911351, (1) = 386166, (1)

    386166, (1) - 193 = 385973, (1)

    385973, (1) - 303750 = 82223, (1)