100 * (11372-10599) * 6 - (19060-15367) * 4

+2
Ответы (1)
  1. 4 марта, 08:42
    0
    1) 11372-10599=773

    2) 19060-15367=3693

    3) 100*773=77300

    4) 77300*6=463800

    5) 3693*4=14772

    6) 463800-14772=449028