98 * 17/87-2 * 25/29 - (78*1/11+1*31/33*1,5-78*20/21) : 2*1/21-87,5

+2
Ответы (1)
  1. 7 апреля, 10:15
    0
    19,149-1,724 - (7,091+1,409-74,286) : 0,095-87,5=17,425+692,484-87,5=622,409